SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

14.04.2016, godz. 10:32
Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Kasia (Katarzyna Glinka), Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Kasia (Katarzyna Glinka), Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Koniec serialu "Barwy szczęścia" jest blisko? Widzów na pewno zaniepokoi fakt, że nie wiadomo co będzie dalej z "Barwami szczęścia. Prezes TVP Jacek Kurski niedawno zapowiedział, że prześwietli dokładnie polskie seriale, bo Telewizja Polska nie zarabia na nich wystarczająco dużo. Negocjacje władz TVP z producentem "Barw szczęścia" właśnie trwają. Na razie nie wiadomo jaki będzie ich finał i czy nowe odcinki będą emitowane w Dwójce po wakacjach 2016.

Czy "Barwy szczęścia" się skończą?

Przyszłość "Barw szczęścia" staje pod wielkim znakiem zapytania. Kilka tygodni temu prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że przyjrzy się dokładnie kontraktom z producentami hitowych seriali, taklich jak "Barwy szczęścia", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Bo choć cieszą się one wysoką oglądalnością, to według władz Telewizji Polskiej nie zarabiają na siebie i nie przynoszą spodziewanych zysków. O ile pewne jest, że "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" zostaną na antenie Dwójki do końca 2016 roku, to z "Barwami szczęścia" nie jest to takie oczywiste.


Patrz: Na dobre i na złe. Koniec serialu o lekarzach z Leśnej Góry? Odcinki tylko do końca 2016 roku

Co prawda nowe odcinki "Barw szczęścia", które widzowie zobaczą w Dwójce po wakacjach 2016 wciąż się kręcą, ale nie wiadomo jak długo. Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję serialu w firmie Artrama, powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl, ale dalsze losy "Barw szczęścia" pozostają nieznane.

- Artrama zrealizowała już część odcinków codziennego serialu „Barwy szczęścia”, które trafią na antenę jesienią. W sprawie produkcji kolejnych prowadzone są rozmowy - wyjaśniła Karolina Baranowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Decyzja TVP i oświadczenie producenta o przyszłości M jak miłość

"Barwy szczęścia" na antenie TVP2 są emitowane od 2007 roku. Właśnie powstanie 10 sezon "Barw szcżęścia". Każdy odcinek przyciąga przed telewizory średnio 3,3 mln widzów. W ostatnim roku oglądalność "Barw szczęścia" spadła, ale serial nadal zalicza się do czołówki najchętniej oglądanych w telewizji.

Losy "Barw szczęścia" leżą w rękach prezesa Kurskiego, który uważa, że Telewizja Polska zarabia za mało na polskich serialach i dlatego prowadzi twarde negocjacje nowych umów z producentami wykonawczymi. Firma Artrama, z którą jest związany Tadeusz Lampka produkuje takie hity Dwójki jak: "Na dobre  i na złe", "Na sygnale" i właśnie "Barwy szczęścia".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: