SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Józek i Julita wezmą ślub?!

Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Józek i Julita wezmą ślub?!

14.06.2017, godz. 20:00
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Józek (Patryk Pniewski), Sałatka (Andrzej Bienias), Darek (Andrzej Niemyt),  Julita (Katarzyna Sawczuk)
Młody piłkarz zostanie postawiony pod ścianą. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Józka (Patryk Pniewski) po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" czekają naprawdę trudne chwile! Julita (Katarzyna Sawczuk) ściągnie do Warszawy jego ojca, seniora Sałatkę (Andrzej Bienias). Ojciec piłkarza stwierdzi w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że młodzi muszą się pobrać! Czy Sałatka zmusi Józka do ślubu?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach w TVP2

Jak podaje "Świat Seriali", Józek w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie niewymiernie zaskoczony, kiedy zobaczy swojego ojca w Warszawie. Okaże się, że Julita jakimś cudem zdołała się skontaktować ze starszym Sałatką (imię nie zostało podane).Ojciec w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie chciał porozmawiać z synem na temat jego przyszłości z ciężarną Julitą!

Zobacz: M jak miłość i Barwy szczęścia. Powtórki seriali przez wakacje - kiedy oglądać?

Ojciec będzie starał się przekonać Józka do ślubu z dziewczyną. Mężczyzna najwyraźniej nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, jak naprawdę wygląda sytuacja. Będzie się cieszył, że zostanie dziadkiem oraz że jego ukochany syn nie dość, że został piłkarzem, to jeszcze znalazł sobie przepiękną dziewczynę. Czy Sałatka da się namówić ojcu na ślub? Co na to wszystko powie Darek (Andrzej Niemyt)? Okaże się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: