SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach: Bożena wyjedzie i wróci z nowym partnerem!

Barwy szczęścia po wakacjach: Bożena wyjedzie i wróci z nowym partnerem!

24.06.2017, godz. 11:00
Marieta Żukowska, krótkie włosy
Aktorka z serialu "Barwy szczęścia" zmieniła fryzurę. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Marieta Żukowska zdradziła losy Bożeny po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka nie była pewna, jak wiele może zdradzić, jednakże potwierdziła, że w życiu jej bohaterki nadejdą zmiany. Wiśniewska po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" wyjedzie i powróci zupełnie odmieniona!

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Marieta Żukowska w wywiadzie zdradziła, że losy jej bohaterki w serialu "Barwy szczęścia" ulegną ogromnym zmianom! Cicha, wrażliwa Bożena wyjedzie, zapewne zostawiając zarówno rodziców, jak i Adriana (Sambor Czarnota), aby wrócić z kimś nowym! Zmiana fryzury aktorki zapewne również nie przejdzie w serialu "Barwy szczęścia" niezauważona.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Kasia kontra Umińska. Co stanie się na spotkaniu?

- Wrażliwa, delikatna. Taka miotana przez zawirowania sercowe w różne strony... - opisuje graną przez siebie bohaterkę Marieta Żukowska - Na pewno czeka ją diametralna zmiana. Myślę, że bardzo ciekawa, zaskakująca. Nie wiem, czy mogę mówić, ale wyjedzie i wróci już zupełnie odmieniona, z zupełnie kim innym u boku.

Czy to oznacza, że widzowie liczący na związek Bożeny i Bruna (Lesław Żurek) będą musieli się zawieść? Czy Bożena całkowicie zrezygnuje z Adriana? O tym przekonamy się dopiero w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: