SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Sylwia zostanie prawnikiem Łukasza!

Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Sylwia zostanie prawnikiem Łukasza!

14.06.2017, godz. 16:00
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Sylwia (Olga Bończyk), Łukasz (Michał Rolnicki)
Czy ta umowa dobrze się skończy? foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach Łukasz (Michał Rolnicki) prawdopodobnie ponownie wpakuje się w kłopoty! Chcąc pozwać Alicję (Monika Dryl), zatrudni jako swojego adwokata Sylwię (Olga Bończyk). Marek (Marcin Perchuć) przestrzeże Sadowskiego i Kasię (Katarzyna Glinka) przed Paszkowską po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia"

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

W nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia", które będą emitowane po wakacjach 2017, Łukasz zdecyduje się pozwać Alicję o szkodzenie jego imieniu. I nic dziwnego, ponieważ była szefowa nieźle zalazła mu za skórę, ingerując w pracę oraz życie miłosne z Kasią. W serialu "Barwy szczęścia" Sadowski postanowi zatrudnić Paszkowską.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

Kiedy Marek się o tym dowie, postanowi interweniować! Po tym, jak Sylwia prawie zniszczyła jego rodzinę, poczuje się odpowiedzialny za ostrzeżenie Kasi, zanim Łukasz wpadnie w jeszcze większe kłopoty! W końcu obydwie, Sylwia i Alicja, mają podobny mechanizm działania - są zaborcze, toksyczne i szalenie niebezpieczne. Z drugiej strony Paszkowska może być dobrym wyborem - może bezwzględnie walczyć o dobro swojego klienta, co może być potrzebne Sadowskiemu. A co zrobi dziennikarz? O tym przekonamy się dopiero po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: