SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Marta uratuje związek Kasi i Łukasza - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Marta uratuje związek Kasi i Łukasza - ZWIASTUN

04.07.2017, godz. 13:45
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Kasia (katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
- Nie pozwól, żeby ta historia nas zniszczyła - Łukasz będzie błagał swoją ukochaną, żeby to jemu uwierzyła. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach 2017 Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) w serialu "Barwy szczęścia" będą potrzebowali pomocy, jak nigdy wcześniej! Ich związek zawiśnie na włosku za sprawą żądnej zemsty Umińskiej (Monika Dryl). Jedynie Marcie (Katarzyna Zielińska) uda się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" załagodzić konflikt pomiędzy zakochanymi.

"Barwy szczęścia" odicnek 1680 po wakacjach 2017 w poniedziałek, 21.08.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia", czyli w pierwszym odcinku po wakacjach, Kasia niestety spotka się z Alicją. Umińska nagada jej kompletnych bzdur na temat swój i Łukasza, na temat ich wymyślonego romansu oraz zwolnienia z pracy.
- On mi dawał nadzieję... A potem mi ją odebrał! - wykrzyczy Alicja Kaśce w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Górka za nic nie uwierzy kłamliwej dziennikarce tylko dzięki Marcie!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, ostatni odcinek 1679: Marta rozpacza przez rozwód z Arturem

- Nie pozwól, żeby ta historia nas zniszczyła - powie wcześniej Kasi Łukasz, jednakże ukochana nadal nie będzie czuła się przekonana. W takiej sytuacji nie jest to dziwne... Całe szczęście do akcji wkroczy Marta, która zna historię od podstaw i sama przez długi czas myślała, że Sadowski ma romans ze swoją szefową.

- Powinnaś dać szansę Łukaszowi - powie Walawska przyjaciółce w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Kasia postanowi zaufać swojemu ukochanemu.

Zobacz: Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: