SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Józek podejmie pochopną decyzję. Oświadczy się Julicie

Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Józek podejmie pochopną decyzję. Oświadczy się Julicie

10.07.2017, godz. 14:45
Barwy szcześcia, odcinek 1680, Janusz Sałatka (Andrzej Bienias), Józef Sałatka (Patryk Pniewski)
Barwy szcześcia, odcinek 1680, Janusz Sałatka (Andrzej Bienias), Józef Sałatka (Patryk Pniewski) Rozmowa o jego planach wobec Julity. Ojciec próbuje przekonac syna do zaręczyn. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach 2017 w serialu "Barwy szczęścia" Janusz (Andrzej Bienias) będzie podejrzewał, że jego mieszkający z parą gejów syn również ma inną orientację. Józek (Patryk Pniewski) będzie chciał udowodnić swojemu ojcu, że nie jest homoseksualistą. By wyprowadzić Sałatkę seniora z błędu, młody piłkarz oświadczy się Julicie (Katarzyna Sawczuk). Czy masażystka przyjmie jego propozycję? Czy młody piłkarz będzie kontynuował karierę? Sprawdźcie, wydarzy się w najnowszych odcinkach "Barwy szczęścia" już po wakacjach!

"Barwy szczęścia" odcinki po wakacjach 2017 od poniedziałku do piątku, o godz. 20.40 w TVP2

Ojciec wschodzącej gwiazdy — Janusz Sałatka (Andrzej Bienias) - nie będzie pocieszony faktem, że jego syn dalej mieszka mężczyznami, którzy są ze sobą od dłuższego czasu i wcale się z tym nie kryją.

"Obiecał pan nie marnować mi chłopaka i co? Jaki mu pan daje przykład?" - zapyta menadżera swojego syna oraz zarzuci mu, że pod jego opieką chłopak powinien ciężko trenować, a nie uganiać się za dziewczynami. Sałata senior postawi sobie za cel doprowadzić do oświadczyn Józka i Julity. W tym celu postanowi się z nią spotkać i podjąć poważną rozmowę. Zapyta też o plotki, które usłyszał od młodego Sałatki i menadżera. Zanim jednak porozmawia z dziewczyną, będzie chciał zobaczyć się ze swoim synem w ważnej sprawie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, ostatni odcinek 1679: Marta rozpacza przez rozwód z Arturem

Ojciec zapyta syna otwarcie i całkiem poważnie - "Chyba nie jesteś jak Janicki i ten jego przyjaciel?"
"NIE!" - wyprze się Józek - "Julita mnie kręciła, jak nie wiem co... Ale nie nadaję się na żonę — stwierdzi młody piłkarz.
"Synu, jak ty nic nie wiesz o kobietach... Ja rozumiem, że chłopak musi się wyszumieć, ale z tego nic nie zostaje, a tak będziesz miał w domu fajną żonkę, dzieciaka, kasę i skupisz się już tylko na graniu" - wytłumaczył chłopakowi i da do zrozumienia.

Sprawdź: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Marta uratuje związek Kasi i Łukasza - ZWIASTUN

Po rozważeniu tego, co opowiedział mu tata, młody zawodnik podejmie najlepsza możliwą decyzję i weźmie odpowiedzialność za swoje przyszłe dziecko i kobietę, która będzie je rodzić.
Józek decyduję się na wizytę u Julity. Mężczyzna przyzna się do błędu i będzie nalegał, by do niego wróciła... następnie wyciągnie pudełko z pierścionkiem. Onieśmielona przyjmie oświadczyny i rzuci się swojemu narzeczonemu w ramiona. Teraz wschodząca para młoda planuje znaleźć własne gniazdko, w którym ich dziecko będzie się mogło wychowywać.

Zobacz: Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: