SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Iwona Pyrka zniknie z serialu?

Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Iwona Pyrka zniknie z serialu?

29.06.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1496. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1496. Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Nie zobaczymy Iwony Pyrki (Izabela Zwierzyńska) w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach? Wiele na to wskazuje! Izabela Zwierzyńska nawet sama potwierdziła, że nie wie, kiedy powróci na plan. Skąd ta decyzja? Co wydarzy się w "Barwach szczęścia"?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki we wrześniu w TVP2

Już oficjalnie wiadomo, że Izabela Zwierzyńska spodziewa się dziecka! Aktorka odgrywająca rolę Iwony Pyrki w serialu "Barwy szczęścia" właśnie dostała się również do prestiżowej szkoły teatralnej w Europie, Royal Academy of Dramatic Art. Jednocześnie prowadzi również cykl w "PnŚ" - „Będę mamą – zadbaj o ciążę z Izabelą Zwierzyńską”.

Zobacz: Barwy szczęścia. Znamy płeć i imię dziecka Izabeli Zwierzyńskiej

Aktorka spytana w wywiadzie dla Jastrząb Post o serial, odpowiedziała:
- (...) Prawdę mówiąc, jeśli chodzi o serial, to nie gramy tego, że jestem w ciąży, więc nagrywamy do tego momentu, do którego możemy, nie pokazujemy brzucha. Ekipa i tak ma w tym czasie wakacje, wszystko się dobrze składa. Kiedy wrócę? Nie wiem. To czas pokaże.

Izabela Zwierzyńska to bardzo ambitna kobieta. Termin porodu, rozpoczęcie szkoły oraz zdjęć do nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia" wypadają mniej więcej na wrzesień. Kręcąc odcinki z wyprzedzeniem, z pewnością zobaczymy Iwonę Pyrkę jeszcze po wakacjach, jednakże czy na długo? Nie wiadomo. Sama aktorka sprawia wrażenie, że przerwa będzie raczej krótka! Życzymy powodzenia i sukcesów przyszłej mamie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: