SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Iwona Pyrka będzie w ciąży?

Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Iwona Pyrka będzie w ciąży?

30.06.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1481, Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska),
Co stanie się z Iwoną? foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska) po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" będzie miała dziecko?! Aktorka z "Barw szczęścia" jest już w 5 miesiącu ciąży, a zdjęcia na planie są bliżej, niż dalej. Czy bohaterka Izabeli Zwierzyńskiej również zacznie spodziewać się potomka?

"Barwy szczęścia" po wakacjach od września o godz. 20.40 w TVP2

Izabela Zwierzyńska jest już w piątym miesiącu ciąży, jednakże nadal nie opuszcza pracy. Aktywnie bierze udział w różnych wydarzeniach, prowadzi program dla kobiet spodziewających się dzieci oraz właśnie dostała się do jednej z najlepszych szkół aktorskich w Europie. Jednocześnie Iwona Pyrka w serialu "Barwy szczęścia" odnowiła kontakt ze swoim dawnym ukochanym... Czy to oznacza, że lekarka również będzie w ciąży? W wywiadzie dla Jastrząb post wyjaśnia:

Zobacz: Barwy szczęścia. Joanna Moro zastąpi Katarzynę Zielińską?

- Prawdę mówiąc, jeśli chodzi o serial, to nie gramy tego, że jestem w ciąży, więc nagrywamy do tego momentu, do którego możemy, nie pokazujemy brzucha. Ekipa i tak ma w tym czasie wakacje, wszystko się dobrze składa. Kiedy wrócę? Nie wiem. To czas pokaże - odpowiedziała Izabela Zwierzyńska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: