SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Iga pozbędzie się Marty?!

Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Iga pozbędzie się Marty?!

21.06.2017, godz. 08:21
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Iga (Ada Fijał)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Iga (Ada Fijał) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Marta (Katarzyna Zielińska) po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" zostanie zabita przez Igę (Ada Fijał)?! Według jednego z portali taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny! Marta zniknie w tajemniczych okolicznościach w czasie pojawienia się Walawskiej. Co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Marta znajdzie się w niebezpieczeństwie? Przypominamy, że ukochana Artura (Jacek Rozenek) wyjedzie po wakacjach do Białegostoku wraz z Piotrem (Piotr Jankowski) i Ewunią (Gabriela Ziembicka). Wszystko przez wyjazd Chowańskiego w Himalaje, który stał się przyczyną dla której Marta złożyła papiery rozwodowe w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Walawskiemu udało się za to wygrać spór sądowy z Igą w sprawie oskarżenia o pedofilię.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Kasia kontra Umińska. Co stanie się na spotkaniu?

Kiedy Artur wróci do Polski w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia", postanowi odszukać (byłą?) żonę. Niestety, Marta zniknie. Jak podaje "Tele Magazyn" za zaginięcie będzie odpowiadała Iga, wściekła po przegranej rozprawie z Piotrem. Najwyraźniej obwini drugą Walawską o złożenie zeznań przeciwko niej.

Katarzyna Zielińska już nie wróci na plan "Barw szczęścia". Czy to oznacza, że Iga faktycznie zabije Martę? Przekonamy się po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: