SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Hubert i Klara będą razem dla dobra córki?

Barwy szczęścia po wakacjach 2017: Hubert i Klara będą razem dla dobra córki?

10.08.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Klara (Olga Jankowska), Marysia, Hubert (Marek Molak)
Czy Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) pogodzą się dla dobra Marysi w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do przełomu? Huberta (Marek Molak) i Klarę (Olga Jankowska) czekają ciężkie chwile - para zacznie walczyć o dziecko! Kłótnie będą chlebem powszednim. Czy Pyrkowie zdecydują się na rozejm dla dobra Marysi? Co wydarzy się po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach, o godz. 20.40 w TVP2

Po porwaniu Marysi przez Jankę (Milena Staszuk) po wakacjach w "Barwach szczęścia", Klara wróci z leśniczówki do domu i będzie błagała męża o wybaczenie. Jak do tego dojdzie?

Hubert po powrocie Klary, w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyzna swojej rodzinie, że nie chce mieć już nic wspólnego z żoną po tym, jak zostawiła go samego z córką, nie dawała znaku życia i nagle wróciła, robiąc awanturę. Przypominamy, że Pyrka o mały włos przez Klarę nie został alkoholikiem...
- Po tym wszystkim, co zrobiła, jest dla mnie obcą osobą. Nienawidzę jej! - powie siostrze Hubert. W międzyczasie Klara zacznie żalić się Jance, że zrobiłaby wszystko, żeby odzyskać córkę. Przyjaciółka w tajemnicy przed Pyrką pojedzie do Warszawy... i w jej kurtce porwie Marysię! Hubert od razu oskarży żonę o uprowadzenie dziecka. Niczego nieświadoma Klara będzie w szoku, kiedy Janka przyjdzie z jej córką na rękach do leśniczówki i zaproponuje jej coś więcej, niż przyjaźń.

Wściekła Pyrka po wakacjach w "Barwach szczęścia" zabierze dziecko i pojedzie do domu męża, gdzie od razu będzie próbowała wytłumaczyć, że nie miała z porwaniem nic wspólnego. Zacznie błagać Huberta o wybaczenie:
- Zrobię wszystko, żeby naprawić to, co zepsułam - wyzna Klara. Czy para pogodzi się dla dobra Marysi? Podobno prawdziwa miłość przezwycięży wszystko... Oby!

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Ewa zakneblowana i porwana. Zacznie się dusić!

Polecamy: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska rzuciła serial dla macierzyństwa?

Zobacz: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: