SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marta molestowana przez Marcela! Alkoholik znów ją zaatakuje

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marta molestowana przez Marcela! Alkoholik znów ją zaatakuje

18.08.2016, godz. 17:45
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Chwile grozy w serialu "Barwy szczęścia" przeżyje Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), która już raz padła ofiarą napaści swojego przyjaciela alkoholika. W 1484 odcinku "Barw szczęścia" Marcel Lasota (Kamil Maćkowiak) znów zaatakuje Martę w jej mieszkaniu. Tym razem jednak na drodze stanie mu Artur Chowański (Jacek Rozenek), który od razu wezwie policję do awanturnika.

"Barwy szczęścia" odcinek 1484 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dobroć Marty Walawskiej z "Barw szczęścia" jest jej mocną stroną, ale tym razem doprowadziła ją do zguby. Kiedy zdecydowała się pomóc uzależnionemu od alkoholu Marcelowi nie sądziła, że brat Marleny (Magdalena Grąziowska) może chcieć ją skrzywdzić. A jednak!

Pijany Marcel już raz rzucił się na Martę i próbował ją zgwałcić. Później przepraszał i obiecywał, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Pod wpływem alkoholu znów jednak straci nad sobą panowanie. W 1484 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Marta przekona się na własnej skórze jak niebezpieczny jest Lasota. Na szczęście będzie miała przy sobie ukochanego męża Artura.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o gwałt. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

Uraczony mocnymi trunkami Marcel zacznie się dobijać do drzwi Marty. Artur, nie czekając na rozwój wypadków, od razu zadzwoni na policję. Chowański od razy zauważy, że Marcel znów stoczył się na dno. W 1484 odcinku "Barw szczęścia" alkoholik będzie domagał się od niego pieniędzy za kurtkę, którą ponoć zniszczył mu Ernest (Krystian Kukułka).

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona odwoła ślub z Adrianem

Pod wpływem tych wydarzeń Walawska wyzna mężowi, że Lasota już ją molestował po pijanemu. Artur nie będzie krył swojego oburzenia. Zezna na policji, że Marcel zagraża jego żonie. Zaniepokojny tym,  że Marcie może coś grozić ostrzeże ją przed nieobliczalnym pijakiem i zapowie, że muszą się przed nim bronić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: