SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

09.07.2016, godz. 08:42
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rozstanie zamiast ślubu w serialu "Barwy szczęścia"! Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska) wreszcie przejrzy na oczy i zobaczy jakim kłamcą jest jej narzeczony Adrian Świderski (Sambor Czarnota). W 1480 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 zerwie z nim zaręczyny, bo dowie się, że wcześniej oświadczył się Larze (Malwina Turek), która była z nim w ciąży. Ślub Iwony i seksoholika Świderskiego nie dojdzie do skutku.

"Barwy szczęścia" odcinek 1480 po wakacjach - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Uzależniony od seksu Adrian Świderski z "Barw szczęścia" długo robił z Iwony idiotkę! Wmawiał jej, że romans z Larą to tylko skutek uboczny jego choroby, że nie był w stanie się powstrzymać przed sypianiem z atrakcyjną koleżanką ze szpitala. Leczenie miało go zmienić, więc Iwona kolejny raz dała się nabrać i przyjęła oświadczyny Świderskiego.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwka w ciąży. Rodzice zmuszą ją do aborcji

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 przekona się jednak, że nie może ufać narzeczonemu, że Adrian ukrywa przed nią prawdę o swoim związku z Larą. Jak dokona tego odkrycia? W 1480 odcinku "Barw szczęścia" otworzy kopertę, którą Lara zostawi dla niej w szpitalu.

Znajdzie tam nie tylko pierścionek zaręczynowy z inicjałami Lary i Świderskiego, ale także wyniki badania USG potwierdzające, że kobieta była w ciąży. Poza tym Iwona przeczyta dramatyczny list Lary do Adriana, z którego będzie wynikać, że poddała się aborcji.

Oczywiście seksoholik wszystkiego się wyprze. Zapewni narzeczoną, że jego była kochanka wszystko sobie wymyśliła, bo jest chora psychicznie. Ale Iwona już mu nie uwierzy. Zerwie zaręczyny i zwróci Świderskiemu pierścionek. Tymczasem Lara trafi do szpitala, bo będzie chciała się zabić.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zginie w wypadku

- W tym wątku najważniejsza jest walka o miłość, pewne zaślepienie. Na pewno Lara łatwo się nie podda. Dojdzie do dramatycznych wydarzeń z jej udziałem. To, co robi, jest mi obce, ale tym bardziej ciekawe dla mnie jako aktorki - powiedziała Malwina Turek, czyli serialowa Lara w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: