SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marta w niebezpieczeństwie! Marcel skrzywdzi ją dla pieniędzy

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marta w niebezpieczeństwie! Marcel skrzywdzi ją dla pieniędzy

16.07.2016, godz. 08:50
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Alkoholik Marcel Lasota (Kamil Maćkowiak) z serialu "Barwy szczęścia" stoczy się na samo dno! Nie dość, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" brat Marleny (Magdalena Grąziowska) znów zacznie pić i okłamie ją, że poszedł na odwyk, to jeszcze zrobi się naprawdę niebezpieczny. W 1479 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 zaatakuje Martę Walawską (Katarzyna Zielińska), którą już raz próbował zgwałcić!

"Barwy szczęścia" odcinek 1479 po wakacjach - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Alkoholowy nałóg znów zawładnie życiem Marcela z "Barw szczęścia", który tak zatraci się w swoim uzależnieniu, że pokaże swoją drugą twarz - wyjątkowo groźnego, nieobliczalnego pijaka będącego w stanie zrobić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na wódkę.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Lara popełni samobójstwo przez Adriana Świderskiego

W 1479 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Marlena przekona się na własne oczy, że brat okłamał ją kiedy zapewniał, że poszedł na odwyk i walczy z chorobą alkoholową. Pijany Marcel zjawi się na Zacisznej w Feel Good i będzie wyglądał jakby wyszedł z rynsztoka.

Oczywiście brat Marleny zapewni ją, że chce stanąć na własnych nogach, ale potrzebuje ostatniej pożyczki, by kupić leki. Tym razem jednak Marlena nie da się nabrać. Zaproponuje Marcelowi, że zamiast pieniędzy kupi mi potrzebne lekarstwa i jedzenie. Jak podaje "Świat Seriali" alkoholik będzie niepocieszony gdy siostra odmówi mi gotówki. Szybko znajdzie jednak sposób, by zdobyć pieniądze na wódkę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwka w ciąży. Rodzice zmuszą ją do aborcji

Jego plan będzie zakładał okradzenie Zuzi (Izabela Januszko), córki Edyty (Agnieszka Wosińska) i Kostka (Adam Cywka), której Róża (Anna Gornostaj) da 50 złotych. W obronie nastolatki stanie jednak Borys (Jakub Wieczorek), który przepędzi Marcela. Uciekając z Zacisznej alkoholik wpadnie na Martę i kolejny raz będzie chciał ją skrzywdzić...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: