SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona odwoła ślub z Adrianem

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona odwoła ślub z Adrianem

25.07.2016, godz. 16:30
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota) z serialu "Barwy szczęścia" stanie pod znakiem zapytania. Czyżby Iwona zaczęła mieć wątpliwości czy seksoholik i oszust to dobry kandydat na mężu? Chyba tak, bo w 1479 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 nie zgodzi się wyjść za Adriana we wskazynym przez niego terminie. Okłamie narzeczonego, że chodzi o żałobę po śmierci Marii (Izabela Kuna)...

"Barwy szczęścia" odcinek 1479 po wakacjach - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ślepo zakochana Iwona Pyrka z "Barw szczęścia" przyjęła oświadczyny Adriana, bo po śmierci swojej mamy Marysi bardziej niż kiedykolwiek potrzebowała mieć przy sobie kogoś bliskiego. Poza tym sporo kosztowała ją też sprawa z tajemniczym prześladowcą, którym okazała się Lara (Malwina Turek). Wszystkie te dramaty sprawiły, że Świderski znów omamił Iwonę, wmówił jej, że jest jej wierny i walczy ze swoim uzależnieniem od seksu. Prawda jest jednak taka, że zdradza za każdym razem gdy trafi mu się okazja.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana, bo dowie się o ciąży Lary

W nowym 10 sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Iwona zda sobie sprawę, że związek z Adrianem nie jest tak idealny jak jej się wydawało. Kiedy w 1479 odcinku "Barw szczęścia" Świderski zaproponuje narzeczonej, by ich ślub odbył się już 14 maja, Iwona nie zgodzi się na tak szybką datę.

Seksoholik czułymi słówkami będzie zapewniał ukochaną, że tylko z nią może być szczęśliwy, że tylko ona daje mu spokój i poczucie bezpieczeństwa, dzięki którym tak skutecznie walczy ze swoim  uzależnieniem. Iwona jak zawsze uwierzy w zapewnienia o miłości Adriana, ale nie będzie chciała za niego wyjść.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Helena Englert zagra Angelę, córkę Sebastiana i rywalkę Oliwki

- Adrian, czy to wszystko nie dzieje się trochę za szybko? - zapyta narzeczonego i przypomni mu, że niedawno umarła jej mama. - Nie doszliśmy jeszcze do siebie. Nikt nie będzie w stanie bawić się na weselu, bo mamy żałobę - doda Iwona, której słowa cytuje "Świat Seriali". Adrian zacznie się bać, że straci narzeczoną kiedy wyjdą na jaw kulisy jego romansu z Larą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: