SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Uchodźcy z Syrii w domu Basi! Muzułmanie zagrożą Grzelakom?

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Uchodźcy z Syrii w domu Basi! Muzułmanie zagrożą Grzelakom?

05.07.2016, godz. 17:45
Barwy szczęścia odc. 1358. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska)
Barwy szczęścia odc. 1358. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czyżby nad domem Basi (Sławomira Łozińska) z serialu "Barwy szczęścia" ciążyła jakaś klątwa? Dopiero co Grzelakowej udało się pozbyć Madejskiego (Przemysław Cypryański), który prowadził tam klub dla swingerów, a już dopadną ją kolejne kłopoty. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Basia przygarnie pod swój dach rodzinę uchodźców z Syrii. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" Justyna (Lidia Sadowa) ostrzeże macochę, że z fanatyczni wyznawcy Allaha mogą być dla wszystkich mieszkańców osiedla na Zacisznej zagrożeniem.

"Barwy szczęścia" odcinek 1478 po wakacjach - środa, 31.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Rodzina Syryjczyków w nowym 10 sezonie "Barw szczęścia" zamieszka na osiedlu przy Zacisznej. To ksiądz Damian (Janusz Łagodziński) sprowadzi tu uchodźców, którzy uciekli przed wojną w Syrii, a teraz będą szukać schronienia w Polsce. A Basia Grzelak zgodzi się, by zostali nowymi lokatorami w jej starym domu, w którym do niedawna był burdel biznesmena Madejskiego.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

W 1477 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa zgodzi się bowiem spełnić prośbę miejscowego proboszcza i dać schronienie 6-osobowej rodzinie uchodźców z Syrii. Kapłan będzie wdzięczny Basi za jej wspaniałomyślność, lecz kobietę zaczną od razu gnębić dziwne przeczucia. Będzie się bała, że znów popełnia wielki błąd, że wpuszcza pod swójch dach ludzi z innego kraju, a do tego muzułmanów, o których nic nie będzie wiedziała.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Agnieszka odda Kasi mieszkanie


Obawy Basi tylko pogłębi Justyna. Córka Zenka (Jan Pęczek) przerazi się gdy macocha powie jej o uchodźcach w swoim domu. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" ostrzeże Basię, że nie powinna zgadzać się na to, by wyznawcy Allaha, który mogą być przecież niebezpiecznymi fanatykami religijnymi, zamieszkali na Zacisznej.

Basia uspokoi pasierbicę, że nie chce złamać słowa danego księdzu Damianowi i wierzy, że wszystko będzie dobrze. O tym czy najczarniejsze scenariusze Justyny się potwierdzą widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: