SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

30.05.2016, godz. 12:30
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek)
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Sensacja w nowym sezonie serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2016! Oliwia (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) będą mieli dziecko. Pierwszy raz nastolatków okaże się brzemienny w skutkach. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna Kajtka zrobi test ciążowy i z przerażeniem odkryje, że jest w ciąży. Rodzice Oliwii - Klaudia (Anna Grycewicz) i Szczepan (Arkadiusz Janiczek) - będą próbowali zmusić córkę do aborcji.

"Barwy szczęścia" odcinek 1478 po wakacjach - środa, 31.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Szokująca ciąża w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2016! Początek nowego 10 sezonu będzie przełomowy dla związku Oliwii i Kajtka, którzy dopiero co przeżyli swój pierwszy raz, a już dowiedzą się, że zostaną rodzicami. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" rozstrzęsiona Oliwka pokaże ukochanemu wynik testu ciążowego, który jednoznacznie wykaże, że para będzie miała dziecko.

Patrz: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Syn Walerii wyjedzie na zawsze?

Nastolatki przejdą chwile załamania. Kajtkek poradzi swojej dziewczynie, by jak najszybciej umówiła się na wizytę do ginekologa, bo tylko tak będą mogli mieć stuprocentową pewność, że wynik testu ciążowego nie kłamie. W ostatniej chwili Oliwka jednak spanikuje i ucieknie sprzed lekarskiego gabinetu. Jak podaje "Świat Seriali" postanowi jednak przyznać się rodzicom, że jest w ciąży. Kajtek zaoferuje jej swoją pomoc, lecz ona go odtrąci. - Już mi pomogłeś! Zrobiłeś mi dziecko - wykrzyczy mu w chwili złości.

Kiedy w 1479 odcinku "Barw szczęścia" Oliwia powie swojej matce Klaudii o ciąży, kobieta będzie wstrząśnięta. Zapewni córkę, że nie dopuści do tego, by zmarnowała sobie życie. Dlatego też matka Oliwii zmusi nastolatkę, by poddał się aborcji. Gdy Kajtek przyjdzie do swojej dziewczyny, by być z nią w tych trudnych chwilach, Klaudia okłamie go, że ciąża Oliwki to fałszywy alarm.

Podczas spotkania rodziców Oliwii z Władkiem (Przemysław Stippa) i Sabiną (Barbara Kurzaj) dojdzie do spięcia. Bo rodzice Kajtka będą zdecydowanymi przeciwnikami aborcji. Zaproponują Klaudii i Szczepanowi poszukanie innego wyjścia z sytuacji, lecz on nie będą chcieli o tym słyszeć.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: