SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz zaatakowany przez gwałciciela i mordercę z Otwocka

Barwy szczęścia. Łukasz zaatakowany przez gwałciciela i mordercę z Otwocka

23.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1477. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), gwałciciel Maniewski (Dariusz Toczek)
Barwy szczęścia odc. 1477. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), gwałciciel Maniewski (Dariusz Toczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Gwałciciel z serialu "Barwy szczęścia" zagrozi bezpieczeństwu Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) i jego rodziny! Gdy dziennikarz będzie chciał nagłośnić sprawę zboczeńca z Otwocka, który wyszedł z więzienia po odsiedzeniu za kratkami 10 lat za gwałt i morderstwo, sprowadzi na siebie poważne kłopoty. W 1477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 przestępca o nazwisku Maniewski (Dariusz Toczek) zaatakuje Łukasza i zacznie mu grozić.

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 - wtorek, 23.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Łukasz Sadowski z "Barw szczęścia" świetnie się sprawdza jako dziennikarz śledczy i nie boi się podejmować trudnych tematów. Często jednak sporo ryzykuje. A teraz kiedy ma własną rodzinę - Kasię Górkę (Katarzyna Glinka) i syna Ksawcia (Bastian Węglewski) musi szczególnie uważać, bo niebezpieczna praca może się odbić przecież na życiu jego najbliższych.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Ślub Walerii i Stefana - ZWIASTUN

Kiedy jednak kolega Łukasza poprosi go, by nagłośnił w mediach sprawę gwałciciela i mordercy z Otwocka, który po dziesięciu latach w więzieniu wyszedł na wolność, Sadowski nie odmówi. W 1477 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz pojedzie do swojego rodzinnego miasta, gdzie trafi w sam środek zamieszek, które w każdej chwili mogą się przekształcić w lincz.

Dziennikarzowi uda się spotkać z Maniewskim, ale słyszy tylko pogróżki pod adresem swoim i najbliższych.
- Słuchaj przestań węszyć, bo cię załatwię... I twoją rodzinę też! - rzuci przestępca, a po chwili zaatakuje Łukasza. Przerażonemu Sadowskiemu nie pozostanie nic innego jak tylko wyjść z domu gwałciciela i mordercy.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o próbę gwałtu. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

Tymczasem schorowana matka degenerata będzie zarzekać się, że w noc gdy doszło do napad i gwałtu w Otwocku jej syn był razem z nią, więc jest niewinny. Przysięgnie, że syn zapłacił już za swoje winy i teraz nic złego nie zrobił. Matka gwałciciela poprosi też Sadowskiego, by udowodnił jego niewinność.

Słowa Maniewskiej nijak się będą miały jednak do czynów gwałciciela, który groźbami przepędzi wścibskiego dziennikarza. Jak skończy się ta sprawa i czy Łukasz dla dobra Kasi i Ksawcia odpuści? Jeśli nie może tego gorzko pożałować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: