SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ślub Amelii i Tomasza. Bruno wybaczy matce - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Ślub Amelii i Tomasza. Bruno wybaczy matce - ZWIASTUN

22.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub w serialu "Bawy szczęścia" po wakacjach 2016 okazją do rodzinnego pojednania! W 1476 odcinku "Barw szczęścia" Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) wreszcie wezmą ślub. Na skromnej uroczystości w urzędzie stanu cywilnego niespodziewanie zjawi się Bruno Stański (Lesław Żurek). Syn Amelii, który aż do tej pory nie mógł wybaczyć matce, że przez nią rozpadła się ich rodzina, teraz zdobędzie się na gest przebaczenia.

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 22.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od dnia, w którym Amelia z "Barw szczęścia" odnalazła swojego syna czekała na chwilę aż Bruno Stański jej wybaczy. A jest co, bo przed laty to Amelia doprowadziła do rozpadu rodziny, przez nią jej mąż zaczął pić, a dzieci były zdane same na siebie i wychowawły się bez matki. Mimo, że minęło sporo czasu Bruno nie był w stanie wybaczyć matce, że zniszczyła jego dzieciństwo, że nigdy nie wiedział co to znaczy mieć kochających, troskliwych rodziców.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kasia nie chce wyprowadzić się z Łukaszem do Otwocka

W 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Amelia zdecyduje się raz na zawsze zamknąć ten rozdział swojego życia związany z przykrymi wspomieniami o mężu i dzieciach, które opuściła.

Dzień ślubu Amelii z Tomaszem stanie się dobrym momentem, by zacząć nowe życie. Bo choć Amelii trudno będzie pogodzić się z faktem, że przez błędy z przeszłości straciła syna na zawsze, to postanowi zrobić wszystko, by nie niszczyć tej chwili Tomaszowi, którego marzenia właśnie zaczęły się spełniać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria

Skromna ceremonia ślubna w urzędzie stanu cywilnego, w której oprócz Amelii i Tomasza wezmą udział świadkowie - Bożena (Marieta Żukowska) i Borys (Jakub Wieczorek) - oraz wąskie grono przyjaciół, stanie się okazją do spotkania z synem. Bo w urzędzie zjawi się też zaproszony przez parę młodą syn Amelii. Bruno Stański wreszcie zdobędzie się na gest przebaczenia wobec matki, którą od lat obwiniał o rozpad rodziny. Jednego dnia Amelia zyska męża oraz pasierbicę i odzyska syna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: