SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia przez Agnieszkę wyprowadzi się do Otwocka?

Barwy szczęścia. Kasia przez Agnieszkę wyprowadzi się do Otwocka?

22.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1476. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1476. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Los nie oszczędza Kasi Górki (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia"! Wydawało się, że po tym jak Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) zabrała jej mieszkanie nie może ją spotkać nic gorszego. A jednak - w 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Kasia dowie się, że Agnieszka coś kombinuje i wcale nie zamierza zniknąć z osiedla "Pod Sosnami" na Zacisznej. Wobec tego Kasi nie pozostanie nic innego jak tylko wyjechać z Łukaszem Sadowskim (Michał Rolnicki) do Otwocka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach  - poniedziałek, 22.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1476 odcinku "Barw szczęścia", pierwszym po wakacyjnej przerwie Kasia Górka usłyszy coś, co sprawi, że będzie musiała zweryfikować swoje plany na przyszłość. Złe wieści przekaże jej przyjaciółka, Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), która zauważy, że Agnieszka Walczak coraz lepiej czuje się w mieszkaniu podstępem przejętym od Kasi!

Patrz: Barwy szczęścia. Ślub, niechciana ciąża i próba samobójcza - ZWIASTUN

- Nie chcę cię denerwować, ale Agnieszka coś kombinuje. Wcale nie zamierza sprzedać twojego mieszkania – Walawska spojrzy z napięciem na Górkę, która nie będzie kryła zaskoczenia. - Dlaczego tak uważasz?
- Robi remont. Widocznie ma jakiś plan.
- Może teraz je wynajmie?
- Albo sama w nim zamieszka…
- Tego się po niej nie spodziewałam! Jeśli Agnieszka zostanie u nas na osiedlu, będę musiała widywać ją dzień w dzień!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

Kasia nie będzie wiedziała co robić. Jedynym wyjściem będzie jej się wydawać przeprowadzka do Otwocka do rodziców Łukasza, na którą Sadowski tak nalega. - Chcę, żebyś została tutaj, ale jeśli ma to być dla ciebie zbyt trudne… - powie zasmucna Marta.

- Też uważasz, że powinniśmy z Łukaszem się wyprowadzić? Tutaj jest wszystko, co mi zostało. Ty, tata, znajomi... Tu się wychowałam, tu jest mój świat!
- W takim razie zostań! To Agnieszka powinna się wstydzić tego, co zrobiła i zejść nam wszystkim z oczu! Nie ty!

Czy Kasia jednak podda się i wyjedzie z Łukaszem do Otwocka? A może wypowie Agnieszce wojnę i w końcu to jej była przyjaciółka zniknie z Zacisznej? Sadowski wciąż będzie naciskał na narzeczoną, by przeprowadzili się do jego rodziców, jednak ona się na to nie zgodzi. - Dla mnie to nie jest lepsza opcja. Tu jest mój rodzinny dom…

Kasia wyjaśni ukochanemu, że zmiany źle wpłyną na ich syna Ksawcia (Bastian Węglewski). Spokojna rozmowa narzeczonych szybko zmieni się w kłótnię. W 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Górka wreszcie przyzna się przed samą sobą i Łukaszem, że nie zamierza uciekać przed Agnieszką.

- A więc o to chodzi! Według mnie, obecność Agnieszki to jeszcze jeden argument za przenosinami do Otwocka... Przynajmniej byśmy jej nie widywali! - oceni Sadowski, ale Kasia nie będzie chciała o tym słyszeć.
- Chcesz, żeby triumfowała? Nie dam jej tej satysfakcji!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: