SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria - ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria - ZWIASTUN

01.06.2016, godz. 21:06
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wiadomość o ciąży Klary (Olga Jankowska) z serialu "Barwy szczęścia" wywoła istną euforię w rodzinie Pyrków, która od chwili śmierci Marii (Izabela Kuna) wciąż pogrążona jest w żałobie. W 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Klara i Hubert (Marek Molak) powiedzą wszystkim, że będą mieli dziecko. Zaraz potem odwiedzą grób Marii, by przekazać jej radosną nowiną. Młodzi Pyrkowie zdecydują, że jak będą mieli córkę to nazwą ją właśnie Marysia, na cześć zmarłej mamy Huberta.

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Klara i Hubert z "Barw szczęścia" długo starali się o dziecko dlatego ciąża jest dla nich takim błogosławieństwem. Dopóki jednak nie będą wiedzieli, że wszystko jest w porządku, nie zdecydują się powiedzieć rodzinie, że zostaną rodzicami.

Tym bardziej, że już raz było blisko poronienia. W 1471 odcinku "Barw szczęścia" Klara zaczęła krwawić i obawiała się, że straci dziecko. Hubert zawiózł żonę do szpitala gdzie na szczęście okazało się, że ich dziecko żyje.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii rozpocznie nowe życie! Wróci do Niny?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2016 młodzi Pyrkowie zdecydują się powiedzieć wszystkim, że ich rodzina się powiększy. Zrobią to w wyjątkowym momencie. W 1476 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach babcia Teresa (Jolanta Lothe) zacznie się bowiem skarżyć, że bez Marii ma poczucie, że ciągle ich ubywa.

Hubert i Klara uśmiechną się do seniorki tak wymownie, że od razu wszystko stanie się jasne. Nowina o ciąży Klary wywoła wielką radość w domu Pyrków. Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) oszaleją ze szczęścia, że będą miały bratanicę lub bratanka. Jak podaje "Świat Seriali" przyszli rodzice zaraz potem odwiedzą grób Marii i Romana (Olaf Lubaszenko), by także z nimi podzielić się swoją radością.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Hubert, stojąc przy grobie rodziców, powie jak bardzo mu przykro, że nie ma ich przy nim w tak ważnym momencie życia. A Klara, by pocieszyć męża, zapewni go, że jeśli urodzi córkę, to da jej na imię Maria. Na cześć zmarłej Marysi, którą przecież kochała jak matkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: