SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona i Agata pokłócą się o Pawła?

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona i Agata pokłócą się o Pawła?

21.07.2016, godz. 15:30
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambirzycka) na wojennej ścieżce! W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2016 siostry Pyrka pokłócą się o Pawła (Mateusz Rzeźniczak). Czarę goryczy przeleje fakt, że Iwona rzuci Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota) i znów będzie "do wzięcia". Agata będzie pilnować, by Piasecki nie zbliżył się za bardzo do jej starszej siostry, bo sama jest w nim szalenie zakochana! Co się wydarzy w nowych odcinkach 10 sezonu "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1480 po wakacjach - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Siostry Pyrka z serialu "Barw szczęścia" stoczą wojnę o faceta?! Agata zakochała się w Pawle Piaseckim i nie może znieść myśli, że jej ukochany woli Iwonę...

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Ale się porobiło. Paweł robi do Iwony maślane oczy i ma nadzieję, że kiedyś ją zdobędzie, a Agata szaleje z zazdrości! Młodsza siostra Pytki zakochała się w Pawle i zrobi wszystko, by zdobyć jego serce.

Iwona, która początkowo trzymała Pawła na dystans po wakacjach 2016 być może zmieni zdanie. We wrześniu w "Barwach szczęścia" ukochana Adriana w końcu przejrzy na oczy i rzuci kłamcę! Czy to znaczy, że jej były pacjent będzie miał u niej większe szanse?

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Izabela Zwierzyńska zasugerowała na Facebooku, że w nowym sezonie czeka ją wiele poważnych rozmów z młodszą siostrą. Czyżby dziewczyny toczyły spór o Pawła? Pewnie nie spodziewaliście się, że na drodze ich przyjaźni stanie facet...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: