SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zniszczy miłość Kasi i Łukasza?

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zniszczy miłość Kasi i Łukasza?

14.07.2016, godz. 11:02
Barwy szczęścia 10 sezon, Edyta Herbuś
Barwy szczęścia 10 sezon, Edyta Herbuś foto:

Edyta Herbuś w serialu "Barwy szczęścia" namiesza w związku pary głównych bohaterów - Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki)? Wszystko na to wskazuje, że postać, którą w nowym 10 sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 zagra Edyta Herbuś, piękna Stella, niebezpiecznie zbliży się do Łukasza, bo będzie potrzebowała jego pomocy.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Edyta Herbuś w obsadzie "Barw szczęścia" nie zagości na długo, ale wątek Stelli nie pozostanie bez wpływu na przyszłość Kasi i Łukasza, których ostatnio los nie oszczędza. Piękna tancerka, która ma na koncie role m.in. w serialach "Klan", "Bodo", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe" zagra Stellę, która niespodziewanie pojawi się w Sadowskiego.

Tajemnicza kobieta zgłosi się do dziennikarza, bo będzie bała się swoje życie. Stella zwierzy się Łukaszowi, że ktoś chce ją zamordować! - Tak bardzo się boję. Takich twarzy się nie zapomina... Widziałam już raz do czego ci ludzie są zdolni... - powie nowa bohaterka "Barw szczęścia" w jednym z odcinków.

Co spotka Stellę? Czy Łukasz jej pomoże? I jak ta znajomość wpłynie na związek z Kasią? To na razie tajemnica twórców "Barw szczęścia", która zostanie ujawniona dopiero w nowych odcinkach 10 sezonu.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marcel skrzywdzi Martę, by zdobyć pieniądze na wódkę!

- Mogę jedynie potwierdzić, że Edyta Herbuś dołączy do obsady "Barw szczęścia", a odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą pod koniec września. Jest za wcześnie, by zdradzać, kogo zagra i jak potoczy się wątek jej bohaterki - powiedziała nam Karolina Baranowska z firmy Artrama produkującej serial.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwka w ciąży. Rodzice zmuszą ją do aborcji

Niewykluczone jednak, że Stella spróbuje rozdzielić Kasię i Łukasza, a jej kłopoty będą tylko sprytnym sposobem zbliżania się do Sadowskiego. O tym, że bohaterka grana przed Edytę Herbuś faktycznie będzie chciała
rozbicia związku tej kochającej się pary widzowie dowiedzą się w 10 sezonie "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: