SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego 9 sezonu Barw szczęścia - WIDEO

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego 9 sezonu Barw szczęścia - WIDEO

26.08.2015, godz. 08:16
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun 9 sezonu
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun 9 sezonu foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2 już od poniedziałku, 31 sierpnia 2015. Kolejny 9 sezon "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 zapowiada się pełen emocji. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "Barw szczęścia" jesienią? Pierwszy zwiastun "Barw szczęścia" ujawnia największe tajemnice głównych wątków serialu. Czy Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) uwiedzie Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki)? Czy zaginiona Waleria Koszyk (Ewa Ziętek) się odnajdzie? Jak skończy się walka Zenka Grzelaka (Jan Pęczek) z bratankiem Borysem (Jakub Wieczorek)?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) od samego początku zwiastowała kłopoty w związku Kasi i Łukasza. Zafascynowany blogerką modową ukochany Kasi zaczął tracić dla niej głowę. Ale czy zdradzi Kasię z Agnieszką? 

W 1308 odcinku "Barw szczęścia", pierwszym po wakacjach 2015, Agnieszka odkryje, że Kasia, z którą już kiedyś poróżniły się o Adama (Bartosz Porczyk) jest związana z Łukaszem. I postanowi dać sobie z nim spokój.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Ślub Marty Walawskiej i Artura Chowańskiego!

Wkrótce również Kasia dowie się, że jej ukochany ostatnie tygodnie spędzał czas z jej dawną przyjaciółką. Przerażona poprosi Agnieszkę, by nie opowiadała nikomu, że były w Londynie tancerkami topless, a w szczególności, żeby nie wspominała o tym Łukaszowi. Jak zachowa się Agnieszka?

Ponadto w wątku blogerki pojawi się jej matka - Judyta. A do obsady "Barw szczęścia" dołączy Magdalena Kuta, widzom znana z roli Lodzi z serialu "Ranczo".

Zakochana w Adrianie Świderskim (Sambor Czarnota) Iwona (Izabela Zwierzyńska) nadal będzie wspierała partnera w walce z jego uzależnieniem od seksu. I choć lekarze uczęszcza na terapię, to z trudem będzie sobie radził z pokusami czyhającymi dookoła: wyjazd na zagraniczne sympozjum, spotkania z Larą i seksowną terapeutką... Czy związek Iwony i Świderskiego przetrwa?

U Kornelii (Katarzyna Herman) i Bartka (Bartosz Gelner) pojawią się pierwsze zgrzyty. Bartek stanie się bohaterem sensacyjnego materiału w tabloidzie, którego autor zasugeruje, że Kornelia Wagner kontynuuje zwyczaj otaczania się coraz młodszymi mężczyznami.

Kochanka Bartka będzie miała problemy w swojej firmie i zdecyduje się  na nawiązanie współpracy ze znaną blogerką i projektantką.... Agnieszką Walczak!

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Waleria nie odnajdzie się! Ewa Ziętek nie wróci do Barw szczęścia?

Jednym z najbardziej dramatycznych wydarzeń ostatniego sezonu „Barw szczęścia” było zaginięcie Walerii. Z bezsilnością po stracie ukochanej nie może sobie poradzić Stefan (Krzysztof Kiersznowski).

W poszukiwaniu pomocy Górka trafi na spotkanie grupy wsparcia. Wstrząśnie nim opowieść Urszuli (Bożena Stachura), której zaginęła nastoletnia córka. - Julita (Katarzyna Sawczuk).

Stefan i Urszula zaprzyjaźnią się. A Górce uda się wpaść na trop Julity. Okaże się że dziewczyna uciekła z domu ze swoim chłopakiem Radkiem (Filip Kosior) nie mogąc znieść zaborczej matki i... nie zamierza do niej wracać!

Zenek Grzelak (Jan Pęczek) będzie coraz bardziej osamotniony w swojej walce z Borysem. Widząc, że rodzina i znajomi uważają jego bratanka za uczynnego i sympatycznego chłopaka, w końcu powie wszystkim, że Borys siedział w więzieniu za morderstwo!

To dla Borysa będzie równoznaczne z wypowiedzeniem mu wojny. Wkrótce sytuacja zaogni się jeszcze bardziej, gdy Zenek dowie się, że bratanek pozwał go do sądu.

Do "Barw szczęścia" wróci Katarzyna Zielińska. Jej bohaterka - Marta Walawska - nadal będzie przebywać na leczeniu w klinice odwykowej. Jej córeczka Ewa (Gabriela Ziembicka) w końcu odwiedzi mamę. Pierwsze od wielu tygodni spotkanie z córką będzie dla Marty bardzo wzruszające.

Tego samego dnia do pokoju Walawskiej, wprowadzi się Iza - była dziewczyna Mikołaja Dąbrowskiego (Grzegorz Małecki). Kobieta od lat walczy z uzależnieniem i nie wierząc w skuteczność terapii przemyca do ośrodka alkohol. Czy Marta ulegnie pokusie?

Problemy byłej żony będzie chciał wykorzystać Piotr (Piotr Jankowski). Zaszachuje Chowańskiego, że utrudni ich kontakty z Ewunią, jeżeli Artur nie spełni jego biznesowej prośby...

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Klara i Hubert rozwiodą się?


Rodzeństwo Pyrków znów zamieszka pod jednym dachem. Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) wprowadzą się do rodzinnego domu, by wesprzeć chorą na cukrzycę Agatę (Natalia Zambrzycka). Młode małżeństwo zapragnie mieć dziecko.

Tymczasem koledzy z zespołu namówią Pyrkę na reaktywację Gitesów. Czy Klarze i Hubertowi uda się pogodzić swoje marzenia?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: