SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Wypadek Zenka! Borys będzie chciał zabić Zenka - ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Wypadek Zenka! Borys będzie chciał zabić Zenka - ZWIASTUN

26.08.2015, godz. 12:21
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Morderstwo w nowym sezonie serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2015 czy nieszczęśliwy wypadek? Zenek Grzelak (Jan Pęczek) cudem ujdzie z życiem po tym jak uderzy w niego rozpędzony samochód. Do tragedii dojdzie w nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2015, w których wojna Zenka z jego bratankiem Borysem (Jakub Wieczorek) przybierze na sile. Czy to Borys będzie chciał zabić swojego wujka? Co będzie z Zenkiem po wypadku? Zobacz zwiastun 9 sezonu "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Konflikt w rodzinie Grzelaków o majątek ma zmarłym Nikodemie, czyli bracie Zenka, a zarazem ojcu Borysa skończy się dramatycznie. Nie dość, że wyjdą na jaw przerażające rodzinne tajemnice, bo okaże się, że Borys siedział w więzieniu za morderstwo, to jeszcze Zenek będzie o krok od śmierci.


Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Kasia i Łukasz rozstaną się przez Agnieszkę Walczak?


W 1309 odcinku "Barw szczęścia", pierwszym po wakacyjnej przerwie, Zenek wyjawi swojej żonie Basi (Sławomira Łozińska) prawdę na temat testamentu Nikodema i przeszłości Borysa.Wyjdzie na jaw, że zmarly Grzelak nic nie zapisał synowi, bo chciał go w ten sposób ukarać za zbrodnię którą popełnił. Wściekły bratanek Zenka zaplanuje zemstę.

Borys nie cofnie się przed niczym, by odebrać Grzelakowi swoją część spadku po ojcu. Kilka dni później, w 1312 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja zaogni się jeszcze bardziej, gdy Zenek dowie się, że bratanek pozwał go do sądu za bezprawne przejęcie majątku Nikodema.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Klara w ciąży? Żona Huberta chce urodzić dziecko

Po tych wydarzeniach Basia wyrzuci Borysa z domu. Ale na tym nie koniec wojny Grzelaków. W 1313 odcinku "Barw szczęścia" bratanek Zenka opowie Justynie (Lidia Sadowa), że w rzeczywistości wziął winę na siebie, by chronić Nikodema. I jeszcze tego samego dnia zacznie planować zemstę na wuju.

Jakiś czas później Zenek stanie się ofiarą wypadku. Rozpędzony samochód potrąci go przed domem. Kto będzie siedział za kierownicą? Czy to Borys spróbuje zabić Zenka, żeby zagarnąć jego pieniądze?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: