SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Kasia i Łukasz rozstaną się przez Agnieszkę Walczak?

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Kasia i Łukasz rozstaną się przez Agnieszkę Walczak?

24.08.2015, godz. 12:47
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 odc. 1308. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. odc. 1308. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rozstanie zamiast ślubu w serialu "Barwy szczęścia"! Kasia Górka (Katarzyna Glinka) znów zostanie sama kiedy jej narzeczony Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) dowie się, że ukryła przed nim wstydliwe sekrety z przeszłości? W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) zniszczy związek Kasi i Łukasza. To przez nią w 1326 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski odkryje, że kilka lat temu Kasia była tancerką go-go w nocnym klubie w Londynie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1326 po wakacjach 2015 - środa, 30.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia" poróżni Kasię z Łukaszem i doprowadzi do tego, że ich ślub i wspólna przyszłość stanie pod znakiem zapytania.

Dawna przyjaciółka Górki z Anglii, która już kiedyś odebrała jej miłość Adama (Bartosz Porczyk) tym razem zainteresowała się Sadowskiem... Co prawda kiedy Agnieszka zorientuje się, że Łukasz jest ukochanym Kasi zrezygnuje z próby uwiedzenia go, ale niechcący zniszczy szczęście narzeczonych...

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka będzie walczyć z chorobą matki. Madalena Kuta w Barwach szczęścia

W 1311 odcinku "Barw szczęścia" Kasia poprosi Agnieszkę, by nic nie mówiła Łukasza o tym, że kiedyś obie pracowały jako tancerki erotyczne w klubie dla panów. Walczak obieca Górce dyskrecję, ale kilka tygodni później zjawi się w jej klubie fitness ze zdjęciami z dawnych czasów. Będą na nich fotki Kasi w wyzywających pozach.

Ze strachu przed tym, że Łukasz odkryje jej niechlubną przeszłość Kasia postanowi ukryć przed nim fakt, że w Londynie zabawiała mężczyzn jako tancerka go-go. Pech chce, że Sadowski natknie się na zdjęcia ukochanej. W 1326 odcinku "Barw szczęścia" odkryje prawdę o swojej narzeczonej.

Jego reakcja będzie naprawdę wybuchowa. Jak podaje "Świat Seriali" Łukasza zrobi Kasi awanturę, zarzuci jej, że go oszukała i wybiegnie z mieszkania. Nie przyjmie przeprosin ze strony ukochanej i nie wróci do domu na noc.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego sezonu Barw szczęścia

Następnego dnia Kasia wytłumaczy mu, że nigdy nie posunęła się dalej, że był to tylko taniec. Sadowski nie będzie chciał jej jednak słuchać.

W 1327 odcinku "Barw szczęścia" umówi się w barze z Agnieszką i zapyta wprost o to, co robiły w nocnych klubach w Londynie. Dawna przyjaciółka Kasi nie będzie chciała z nim rozmawiać, ale zapewni, że ta praca była naprawdę niewinna.

Po powrocie do domu Sadowski przyzna Kasi, że nie potrafi sobie poradzić z zazdrością o to ilu facetów ją dotykało i widziało prawie nago. Czy Kasia i Łukasz się rozstaną? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2015.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: