SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Piotr szantażuje Artura Chowańskiego! Zabierze Marcie córkę Ewę? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Piotr szantażuje Artura Chowańskiego! Zabierze Marcie córkę Ewę? - ZWIASTUN

01.09.2015, godz. 09:50
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wojna o dziecko w serialu "Barwy szczęścia"! Pobyt Marty (Katarzyna Zielińska) w ośrodku odwykowym, w którym leczy się z alkoholizmu to prawdziwy dramat dla jej córki Ewy (Gabriela Ziembicka). A Piotr Walawski (Piotr Jankowski) zamiast wspierać córkę i swoją byłą żonę, próbuje coś ugrać na tej sytuacji. W 1319 odcinku "Barw szczęścia" grozi Arturowi (Jacek Rozenek), że zabierze Marcie Ewunię, jeśli Chowański nie pomoże mu w interesach.

"Barwy szczęścia" odcinek 1319 - czwartek, 17.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Czy uzależniona od alkoholu Marta straci swoje jedyne dziecko, a Piotr okaże się takim bydlakiem, że zrobi interes na tragedii byłej żony? Podczas pożegnania Marty i Piotra przed jej wyjazdem do kliniki dla alkoholików, Walawski ostrzegał matkę swojej córki, że jeśli nie pokona nałogu to on pozbawi ją praw rodzicielskich.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Marta na odwyku znów zacznie pić!

W 1318 odcinku "Barw szczęścia" Elżbieta (Marzena Trybała) i Artur, mimo protestów Piotra, zabierają Ewę w odwiedziny do Marty. Pierwsze od wielu tygodni spotkanie z córką jest dla Walawskiej bardzo wzruszające. Ewunia pada jej w ramiona i wyznaje, że chce by mamusia już wróciła do domu.

Niestety po powrocie do domu dziewczynka nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Widok mamy przynosi nieoczekiwany skutek, a sytuacja, w której znalazła się Ewunia odbija się na jej zachowaniu. Po wizycie córka Marty staje się płaczliwa i trudno z nią dojść do ładu.

Piotr zapowiada byłej teściowej i Arturowi, że dziewczynka więcej nie zobaczy się z Martą, że nie pozwoli, by jego dziecko dłużej cierpiało. W 1319 odcinku "Barw szczęścia" Walawski chce wykorzystać problemy byłej żony do własnych interesów.

Początkowo zgrywa dobrego ojca, który zachował się wspaniałomyślnie w stosunku do Marty. - Nie wystąpiłem o odebranie opieki Marcie nad Ewą choć mógłbym, właściwie powinienem... - zauważa, a Chowański orientuje się, że Walawski coś kombinuje.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka w ciąży! To dziecko Łukasza Sadowskiego?

Szachuje Chowańskiego, że utrudni Marcie kontakty z Ewunią, a nawet zabierze jej córkę, jeżeli Artur nie spełni jego biznesowej prośby... Tymczasem Marta coraz gorzej radzi sobie z walką z nałogiem. Do jej pokoju wprowadza się bowiem Iza - była dziewczyna Dąbrowskiego (Grzegorz Małecki). Kobieta od lat walczy z uzależnieniem i nie wierząc w skuteczność terapii przemyca do ośrodka alkohol.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: