SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka będzie walczyć z chorobą matki. Madalena Kuta w Barwach szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka będzie walczyć z chorobą matki. Madalena Kuta w Barwach szczęścia

23.08.2015, godz. 17:30
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dramat w serialu "Barwy szczęścia"! Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) nie wyjedzie do Londynu i nie tak szybko zniknie z życia Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki). W nowym sezonie "Barw szczęścia" w wątku Agnieszki pojawi się jej matka - Judyta. A do obsady "Barw szczęścia" dołączy Magdalena Kuta, znana z roli Lodzi w serialu "Ranczo".

"Barwy szczęścia" odcinek 1312 po wakacjach 2015 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Lodzia z "Rancza" w "Barwach szczęścia"! Znana aktorka Magdalena Kuta w nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2015 zagra matkę Agnieszki Walczak, o której do tej pory wiadomo było tylko tyle, że ciężko choruje. Właśnie dlatego blogerka, a zarazem była przyjaciółka Kasi przyjechała tak nagle do Polski.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zwiastun nowego sezonu Barw szczęścia

Judyta Walczak po raz pierwszy pojawi się w 1312 odcinku "Barw szczęścia". Tuż przed powrotem Agnieszki do Londynu, spadnie na nią wstrząsająca wiadomość, że jej mama jest w szpitalu. Okaże się, że Judyta zemdlała na ulicy. Chwilowa utrata przytomności to niestety objaw ciężkiej choroby, na którą cierpi matka Walczak.

Te dramatyczne nowiny sprawią, że Agnieszka zrezygnuje z wyjazdu z Polski. Chwilę wcześniej blogerka odrzuci propozycję Kornelii (Katarzyna Herman), która ze względu na kryzys w swojej firmie zaoferuje Agnieszce współpracę.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Klara w ciąży? Żona Huberta chce urodzić dziecko

Kasia Górka, która odkryje, że Łukasza i Agnieszkę coś łączyło, ze zdumieniem stwierdzi, że jej była koleżanka nadal jest w Polsce. I choć w Londynie będzie czekał na Walczak lukratywny kontrakt, to blogerka nie wyjdzie, żeby zostawiać swojej chorej matki samej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: