SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

11.06.2017, godz. 14:11
Barwy szczęscia odcinek 1675, Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęscia odcinek 1675, Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) zostawi Łukasza (Michał Rolnicki)?! Koniec ostatniego odcinka wskazuje na to, że już w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Górka zacznie się wahać, czy nadal być z ukochanym. Co wydarzy się po wakacjach w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Czy Kasia zostawi Łukasza?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Przez intrygi Umińskiej (Monika Dryl), Kasia nie będzie miała pojęcia, co mysleć o zaistniałej sytuacji. Przypominamy, że Górka dowiedziała się o problemach Łukasza dopiero z gazety. Tam Alicja udzieliła wywiadu i opowiedziała historię domniemanego romansu z nią i Sadowskim w rolach głównych. Przez uciekanie przed powiedzeniem prawdy Łukasz sam na siebie wydał wyrok. Został zawieszony w obowiązkach dziennikarza i w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie musiał przekonać ukochaną, że Alicja nigdy nie była jego kochanką, za to on był jej ofiarą.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

- Nie pozwól, żeby te historie nas zniszczyły - poprosi Łukasz Kasię po wakacjach w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Najwyraźniej Górka nie będzie chciała zaufać ukochanemu. Całe szczęście ma przyjaciółkę, która doskonale zna sytuację:
- Powinnaś dać szansę Łukaszowi - poradzi później zapłakanej Górce Marta (Katarzyna Zielińska). To daje nam do myślenia. Wszystko wskazuje na to, że Kasia będzie chciała zostawić Sadowskiego.

Niestety, Umińska nie zamierza odpuścić po wakacjach w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Znowu złoży wizytę Kasi i naopowiada jej bzdur:
- On mi dawał nadzieję, a potem mi ją odebrał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Całe szczęście Łukasz nie zamierza tak łatwo odpuścić! Po wakacjach będzie starał się odzyskać zaufanie swojej ukochanej i udowodnić swoją rację.
- Ja tego tak nie zostawię. Chce wojny, proszę bardzo.
Mamy nadzieję, że Umińska dostanie, co jej się należy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: