SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr zdradzi Igę ze swoją szefową!

Barwy szczęścia. Piotr zdradzi Igę ze swoją szefową!

18.10.2016, godz. 15:30
Barwy szczęścia odc. 1438. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1438. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto:

Iga (Ada Fijał) wróci do Polski! W 1534 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iga wraca do Polski, jednakże bez Piotra (Piotr Jankowski). Kobieta odwiedzi Martę (Katarzyna Zielińska). Powie jej w 1534 odcinku "Barw szczęścia", że Walawski ją zdradził!

"Barwy szczęścia" odcinek 1534 - piątek, 11.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Iga powróci w 1534 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Zaskoczona Marta zastanie ją u siebie w mieszkaniu, zapłakaną i zrozpaczoną wydarzeniami, które miały miejsce za granicą przy jej ukochanym.

Zobacz: Barwy szczęścia. Związek Kajtka i Oliwki zagrożony

Podczas rozmowy Walawskiej i Igi w 1534 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjdzie, że Piotr zdradził swoją partnerkę. Wdał się w romans z Hinduską, która jednocześnie jest jego szefową, w dodatku o wiele starszą od Walawskiego. Walawski wybrał sobie kochankę bez potomstwa, według "Świata Seriali" - "karierowiczkę", dla której liczy się bardziej praca, niż rodzina i zobowiązania. Iga nie zdzierżyła tego, więc zabrała dzieci i wyjechała od niego daleko. Kiedy usłyszy o tym Marta i spyta się o swoją córeczkę, okaże się, że Piotr nie pozwolił jej zabrać ze sobą Idze. Walawska przez emocje w 1534 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pogniewa się na nią, ale poprzysięgnie jej, że zrobi wszystko, by jej były mąż pożałował za wszystkie złe uczynki, zranione uczucia, kłamstwa oraz zdrady, które im wyrządził.
Marzenia kobiet o zemście mogą spełnić się szybciej, niż będą przypuszczać. W 1534 odcinku "Barw szczęścia" Piotr zjawi się u Marty po tym, jak do niego dzwoniła wściekła, że jej córka nie wróciła do Polski. Walawski przyjdzie z Ewą (Gabrysia Ziembicka) i powie Walawskiej, że zostawił Igę dlatego, że po prostu zakochał się w Hindusce.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć w Barwach szczęścia. Waleria pochowa byłego męża

Co zrobi Iga, kiedy dowie się, że Piotr zjawił się u Marty zobaczymy w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: