SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Paweł i Agata zrezygnują z dotychczasowego życia? - WIDEO

Barwy szczęścia. Paweł i Agata zrezygnują z dotychczasowego życia? - WIDEO

13.02.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia odcinek 1562 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia odcinek 1562 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" szykują się chwile pełne emocji! Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona, zdradza w wywiadzie dla "Super Express TV", co stanie się z jej młodszą siostrą i jej chłopakiem! Aktorka z serialu "Barwy szczęścia" wyznała, że para prawdopodobnie będzie musiała opuścić dotychczasowy lokal.

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) i Agata (Natalia Zambrzycka) wciąż mieszkają w pustostanie, lecz czyżby wkrótce to miało się w końcu zmienić? W aktualnej sytuacji, kiedy Klara (Olga Jankowska) w serialu "Barwy szczęścia" wpadła w problemy po porodzie, wsparcie rodziny będzie najważniejsze!

Zobacz: Barwy szczęścia. Sylwia owinęła sobie Marka wokół palca

- (...) A tak szczerze, no wiadomo, że ja za dużo zdradzić nie mogę. Ale myślę, że ten ich pomysł, tego domu... właściwie domu-nie-domu, być może, że po pewnym czasie im się znudzi. Może to nie będzie nuda, ale być może od niego odstąpią z pewnych przyczyn. Państwo zaraz sami się zorientujecie dlaczego - mówi Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona z "Barw szczęścia" w wywiadzie dla "Super Express TV". Brzmi to nieco złowieszczo, jak na nasz gust!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara w depresji poporodowej. Czy dojdzie do tragedii? - WIDEO

Aktorka mówi również, że ich związek nadal będzie się rozwijał i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie mieli się rozstać. Całą rodzinę Pyrków czeka duże wyzwanie, to jest, zniknięcie Klary. Hubert (Marek Molak) będzie potrzebował wsparcia obydwu sióstr, więc możliwe, że to właśnie z tego powodu Agata i Paweł zdecydują się opuścić swoje dotychczasowe lokum. Czy tak będzie? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia". Zapraszamy do obejrzenia wywiadu poniżej:

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: