SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Patryk Pniewski dołączył do obsady

Barwy szczęścia. Patryk Pniewski dołączył do obsady

06.12.2016, godz. 12:00
Patryk Pniewski został dzikiem na siłowni
Patryk Pniewski nie traci formy foto: TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" nastąpią duże zmiany w obsadzie! Odejdą Katarzyna Zielińska oraz Aleksandra Szwed, a je zastąpi między innymi Patryk Pniewski, aktor znany z ról w m.in. "Belfrze" oraz "Pierwszej miłości". Kogo zagra Patryk Pniewski? Od kiedy będziemy mogli go oglądać w serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" premierowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Patryk Pniewski to jeden z najbardziej obiecujących, polskich aktorów młodego pokolenia. Pomimo młodego wieku, ma już rzeszę fanek. Jego kariera w ciągu ostatniego roku zdecydowanie nabrała tempa. Oprócz tego, że Patryk Pniewski znany jest z roli Krystiana w serialu "Pierwsza miłość", ostatnio do swojego konta ról dodał postać Łukasza Tarczyńskiego w hicie tej jesieni, "Belfrze". Wystąpił również w teledysku Cleo.

Zobacz: Barwy szczęścia. Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska odchodzą z serialu

Patryk Pniewski ma problem z odbieraniem jego osoby - właśnie głównie przez bohaterów, których odgrywa. Jest osadzany głównie w rolach nastolatków, pomimo tego, że ma już skończone dwadzieścia pięć lat! Oprócz tego cierpi na schorzenie, które powoduje, że nie jest w stanie zapamiętywać imion. Skończył szkołę aktorską we Wrocławiu po tym, jak w wieku piętnastu lat postanowił zostać aktorem. Jest odważny, nie boi się konfrontacji i pomoże w razie potrzeby - jak podczas sytuacji ze swoją przyjaciółką, znaną Saszan, którą obronił przed napastnikami podczas jednej z imprez. Na jego profilu facebookowym można również zaobserwować bliski stosunek Patryka Pniewskiego z rodziną - zdjęcia z siostrą, babcią, a nawet małym chłopcem, dla którego jest wujkiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Madejski jest synem Berga! To on zniszczy Kasię i Łukasza

W serialu "Barwy szczęścia" Patryk Pniewski otrzymał rolę Józefa Sałatki, młodego piłkarza, który będzie ważnym bohaterem w życiu Julity (Katarzyna Sawczuk). Jego menadżerem zostanie Darek (Andrzej Niemyt). Patryka Pniewskiego zobaczymy na ekranie w serialu "Barwy szczęścia" w 1644 odcinku, który wypadnie na początku 2017 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: