SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1673 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1673 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.05.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl)
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1673 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1673 w TVP2 w czwartek, 1.06.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1673 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1673 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1673 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1673 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1673 - streszczenie, co się wydarzy?

Ksiądz Tadeusz wyznaje Aldonie (Elżbieta Romanowska), że jego ojciec jest śmiertelnie chory. Kobieta jednak nie chce mieć nic wspólnego z Nawrotem. Wkrótce Wiktor prosi syna, by pomógł mu odnaleźć dawną ukochaną z dzieckiem. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Angela (Helena Englert) i Eryk (Cezary Cebulski) pomagają babci w kawiarni. Przy okazji przyjaciele mogą wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Umińska (Monika Dryl) zostaje zwolniona z pracy i oskarża Sadowskiego o molestowanie. Dziennikarz zostaje zawieszony w obowiązkach. Tymczasem Alicja, w tajemnicy przed Łukaszem (Michał Rolnicki), próbuje skontaktować się z Kasią (Katarzyna Glinka).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: