SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1671 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1671 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.05.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl)
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1671 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1671 w TVP2 we wtorek, 30.05.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1671 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1671 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1671 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1671 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1671 - streszczenie, co się wydarzy?

Zuzia (Anna Adamus) organizuje pożegnalny spacer Twardziela, na który przychodzą znajomi: Angela (Helena Englert), Eryk (Patryk Cebulski), Kajtek (Jakub Dmochowski), a także Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która bardzo obawia się spotkania z nią. Gdy Łukasz (Michał Rolnicki) wraca do pracy po urlopie, dowiaduje się, że Alicja (Monika Dryl) zatrudniła nowego prowadzącego, który został wpisany w grafik na cały tydzień. Szefowa informuje dziennikarza, że tylko od niego zależy, kiedy wróci na wizję, i niespodziewanie próbuje pocałować Sadowskiego... Jaworski wciąż stara się o względy Małgorzaty. Myśli kobiety jednak zdają się wędrować gdzie indziej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: