SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1653 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1653 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.05.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1619 Elżbieta (Ewa Konstancja Bułhak), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odcinek 1619 Elżbieta (Ewa Konstancja Bułhak), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1653 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1653 w TVP2 w czwartek, 4.05.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1653 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1653 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1653 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1653 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1653 - streszczenie, co się wydarzy?

Aldona (Elżbieta Romanowska) wyznaje Borysowi (Jakub Wieczorek), jak doszło do jej rozstania z ojcem Aleksa. Następnego dnia Grzelak idzie do księdza Tadeusza i urządza duchownemu awanturę.
Do przychodni, w której pracują Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Aleksander (Krzysztof Wach), zgłasza się młoda kobieta z bardzo silnym bólem głowy. Badania wykazują, że pacjentka ma nowotwór mózgu. Do Alka wracają wspomnienia związane z jego żoną, która zmarła na białaczkę.
Tolek (Marek Siudym) ponownie boryka się z kłopotami zdrowotnymi i lokalowymi. Gdy Stefan (Krzysztof Kiersznowski) nie zgadza się, by senior u niego zamieszkał, pomysłowy mężczyzna znów próbuje wkupić się w łaski Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Grażyny (Ewa Konstancja Bułhak).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: