SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1641 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1641 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.04.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1640, Sylwia (Olga Bończyk), Witek (Witold Sosulski), Krystyna (Hanna Bieluszko)
Barwy szczęścia odcinek 1640, Sylwia (Olga Bończyk), Witek (Witold Sosulski), Krystyna (Hanna Bieluszko) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1641 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1641 w TVP2 w czwartek, 13.04.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1641 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1641 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1641 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1641 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1641 - streszczenie, co się wydarzy?

Po eksplozji Sylwia (Olga Bończyk) ma kłopoty ze wzrokiem i trafia do szpitala na ostry dyżur. Marek (Marcin Perchuć) obiecuje ukochanej, że syn wyprowadzi się do babci. Witek (Witold Sosulski) zarzeka się, że kupił Paszkowskiej w prezencie zwykły budzik, a kobieta sama podłożyła petardę, żeby go oczernić. Nie ma na to żadnych dowodów, gdyż nagranie z ukrytej kamery jest uszkodzone. Sabina wciąż zamartwia się o rodzinę, gdyż biologiczny ojciec Mai nie daje im spokoju. Andrzej proponuje żonie, by wyjechali na stałe na Islandię i zostawili za sobą wszystkie problemy. Tolek (Marek Siudym), by wyplątać się z sytuacji z Małgorzatą i Grażyną, udaje przed narzeczonymi, że związał się z Julitą (Katarzyna Sawczuk). Widząc to, Waleria ostro krytykuje zachowanie byłego męża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: