SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1637 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1637 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.04.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski)
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1637 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1637 w TVP2 w piątek, 7.04.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1637 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1637 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1637 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1637 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1637 - streszczenie, co się wydarzy?

Angela (Helena Englert) wciąż cierpi po rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Spotyka przypadkiem Eryka (Patryk Cebulski). Porzucony przez Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) chłopak sugeruje w żartach, że teraz oni powinni zostać parą. Dąbrowski zaprasza Martę (Katarzyna Zielińska) do współpracy przy ciekawym projekcie w branży medialnej. Walawska rozważa propozycję, co nie podoba się Arturowi (Jacek Rozenek). Jednocześnie Chowański, w tajemnicy przed żoną, uzgadnia z Bernardem plan wyprawy w Himalaje. Agata (Natalia Zambrzycka) i Paweł (Mateusz Rzeźniczak) żegnają się z Szumanem przed jego wylotem. Piasecki zapowiada, że wkrótce odwiedzi staruszka w Izraelu, by dokończyć film. Siostry znów przyłapują Huberta (Marek Molak) na piciu alkoholu. W domu znowu wybucha awantura.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: