SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1632 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1632 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.03.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1632, Adrian (Sambor Czarnota), Bożena (Marieta Żukowska), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia odcinek 1632, Adrian (Sambor Czarnota), Bożena (Marieta Żukowska), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1632 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1632 w TVP2 w piątek, 31.03.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1632 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1632 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1632 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1632 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1632 - streszczenie, co się wydarzy?

W dniu ślubu Magdy (Honorata Witańska) i Sebastiana (Kacper Krupski) Kajtek (Jakub Dmochowski) - ze względu na problemy Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) - zrywa z Angelą (Helena Englert). Małgorzata jest załamana, gdy okazuje się, że Tolek nie może z nią iść na wesele córki. Artur (Jacek Rozenek) wraca do domu, ale nie cieszy to Marty (Katarzyna Zielińska), gdyż mąż nie chce się przed nią otworzyć i opowiedzieć jej, co wydarzyło się w Himalajach. Adrian (Samboor Czarnota) pakuje rzeczy, by przenieść się do własnego mieszkania. Próbuje przekonać Bożenę (Marieta Żukowska), by przeprowadziła się razem z nim, ale Wiśniewska odmawia. Amelia (Stanisława Celińska) jest zdruzgotana śmiercią samotnej sąsiadki. Ma wyrzuty sumienia, że nie interesowała się wcześniej jej losem. By sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła, Wiśniewscy wspólnie z Jaworskim postanawiają zorganizować integracyjne spotkania sąsiedzkie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: