SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1631 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1631 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.03.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1631, Adrian (Sambor Czarnota), Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Amelia (Stanisława Celińska)
Barwy szczęścia odcinek 1631, Adrian (Sambor Czarnota), Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Amelia (Stanisława Celińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1631 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1631 w TVP2 w czwartek, 30.03.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1631 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1631 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1631 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1631 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1631 - streszczenie, co się wydarzy?

Do pochłoniętego przedświątecznymi obowiązkami Łukasza (Michał Rolnicki) dzwoni Alicja (Monika Dryl) pod pretekstem omówienia noworocznego programu. W rzeczywistości kobieta nie ma z kim spędzić Wigilii. Kasia (Katarzyna Glinka) sugeruje partnerowi, by zaprosił Umińską do nich. Tymczasem na uroczystą kolację do Amelii (Stanisława Celińska) i Tomasza (Kazimierz Mazur) przychodzi Bruno (Lesław Żurek). Starsi państwo zapraszają do siebie również samotną sąsiadkę z góry. Siostry Zwoleńskie wybierają się na Boże Narodzenie do Zakrzewia. Magda (Honorata Witańska) niedawno dostała nową pracę w Fundacji Rodziny Modrzejewskich. Z kolei Natalię (Maria Dejmek) odwiedza Maciej Wilk w stroju Świętego Mikołaja. Hubert (Marek Molak) liczy na to, że dziś Klara (Olga Jankowska) wróci do domu. Domownicy martwią się o jego samopoczucie i starają stworzyć świąteczny nastrój, by choć na chwilę zapomniał o problemach. Marta (Katarzyna Zielińska), po ostatniej trudnej rozmowie z Arturem (Jacek Rozenek), traci nadzieję na to, że mąż do niej wróci. W trakcie przygotowań do drzwi Walawskiej puka niespodziewany gość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: