SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1627 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1627 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.03.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odc. 1060. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ewa (Gabriela Ziembicka)
Barwy szczęścia odc. 1060. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ewa (Gabriela Ziembicka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1627 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1627 w TVP2 w piątek, 24.03.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1627 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1627 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1627 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1627 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1627 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) od wielu tygodni poświęca się, by wyciągnąć firmę Artura (Jacek Rozenek) z problemów finansowych. Tymczasem mąż nagle postanawia wypłacić z konta sto tysięcy złotych jako zadośćuczynienie dla rodzin Iwona (Iabela Zwierzyńska) i Filipa, którzy zginęli w Himalajach. Żona jest zruzgotana jego decyzją. Poszukiwania Belli nie przynoszą żadnych rezultatów i Szuman chce już wracać do Izraela. Agata (Natalia Zambrzycka) podsuwa Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak) doskonały pomysł, jak odnaleźć dawną ukochaną pana Jana. Anna ma za sobą kolejną wizytę w domu Zbrowskich. Teraz zyskuje pewność, że ojciec Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) stosuje przemoc psychiczną w stosunku do żony i córki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: