SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1617 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1617 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.03.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1617 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1617 w TVP2 w piątek, 10.03.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1617 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1617 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1617 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1617 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1617 - streszczenie, co się wydarzy?

Zenek (Jan Pęczek) po raz kolejny podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Tym razem bez trudu zalicza teorię. Pewien siebie udaje się na egzamin praktyczny, ale tam nie jest już tak łatwo. Witek (Witold Sosulski) nie umie porozumieć się z Sylwią (Olga Bończyk). W końcu w mieszkaniu Marka (Marcin Perchuć) wybucha kłótnia, a Złoty musi zdecydować, komu uwierzyć: synowi czy ukochanej. Szatkowska proponuje Łukaszowi (Michał Rolnicki) awans na swoje stanowisko - kierowniczki programu "Pytania na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: