SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1616 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1616 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

08.03.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1616 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1616 w TVP2 w czwartek, 9.03.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1616 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1616 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1616 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1616 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1616 - streszczenie, co się wydarzy?

Berg (Cezary Żak), sprowokowany doniesieniami mediów na swój temat, za którymi, jak się później okazuje, stoi Alicja, nachodzi Kasię (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Grozi Sadowskiemu i jego rodzinie. W samą porę jednak zostaje aresztowany. W związku z roszczeniami klubu Darka (Andrzej Niemyt) czekają problemy finansowe. Swoją pomoc proponuje piłkarzowi dawny przyjaciel - Jerzy Dudek. Klara przysyła bliskim pocztówkę. Hubert (Marek Molak) w nadziei, że odnajdzie żonę jedzie do Milanówka, gdzie została nadana kartka. Nina (Aleksandra Popławska) zostawia Witka (Witold Pyrkosz) pod opieką Marka (Marcin Perchuć) na kilka dni. Chłopak nadal nie potrafi pogodzić się z faktem, że ojciec związał się z Sylwią (Olga Bończyk). Do tego mają mieszkać pod jednym dachem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: