SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1596 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1596 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

08.02.2017, godz. 18:59
Barwy szczęścia odcinek 1590 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odcinek 1590 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1596 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1596 w TVP2 w czwartek, 9.02.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1596 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1596 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1596 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1596 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1596 - streszczenie, co się wydarzy?

Angela (Helena Englert) nadal uczy się sama w domu. Namawia Kajtka (Jakub Dmochowski), by on również rzucił szkołę. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nie wybaczyła przyjaciółce Cieślaka incydentu nad rzeką. Podburza Eryka (Bartek Cebulski), by w jej imieniu zemścił się na dziewczynie. Nastolatek czeka na Angelę wieczorem pod jej domem, a gdy upewnia się, że jest sama - przystępuje do ataku. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) znowu gra w pokera. Nieświadomy, że jego rywale posługują się znaczonymi kartami Górka przegrywa wszystko, co ma. Aby powetować sobie stratę, zamierza zastawić... swój dom. Władek ma tremę przed objęciem kierowniczego stanowiska w Biomerze. Wie już, że firma jest w złej sytuacji finansowej. W Fitness Klubie Darek (Andrzej Niemyt) wpada w oko masażystce - Julicie (Katarzyna Sawczuk).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: