SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1592 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1592 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

02.02.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1590 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odcinek 1590 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1592 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1592 w TVP2 w piątek, 3.02.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1592 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1592 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1592 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1592 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1592 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) staje się kłębkiem nerwów, gdyż sytuacja w Himalajach dynamicznie się zmienia. Bernard nadzoruje akcję ratowniczą. Gdy w górach schodzi druga lawina - do Warszawy docierają z Katmandu tragiczne wieści. Klemens (Sebastian Perdek) chce zająć się Otylką, zgodnie z ostatnią wolą Liliany (Aleksandra Szwed). Dziewczynka przebywa jednak w domu rodziców Irka (Paweł Ferens), a dziadkowie nie zamierzają powierzać mężczyźnie wnuczki. Na prośbę przyjaciela Natalia (Maria Dejmek) zgadza się porozmawiać z Redykami. Kajtek (Jakub Dmochowski) wyznaje matce, że nadal kocha Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), ale coraz bardziej lubi także Angelę (Helena Englert). Sabina (Barbara Kurzaj) radzi mu, by dokonał między nimi wyboru. Prawniczka informuje Tomalów, że Michał biologiczny ojciec Mai wniósł do sądu wniosek o przyznanie mu opieki nad córką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: