SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1591 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1591 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

01.02.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia Berg (Cezary Żak) Madejski (Przemysław Cypryański) Franciszka (Joanna Kurowska)
Barwy szczęścia Berg (Cezary Żak) Madejski (Przemysław Cypryański) Franciszka (Joanna Kurowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1591 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1591 w TVP2 w czwartek, 2.02.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1591 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1591 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1591 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1591 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1591 - streszczenie, co się wydarzy?

Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak) proponuje Tolkowi (Marek Siudym) małżeństwo. Z kolei Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie może doczekać się kolejnej randki. Koszyk umiejętnie lawiruje między dwiema zakochanymi kobietami. Do czasu. Tymczasem Marta (Katarzyna Zielińska) z coraz większym niepokojem śledzi w mediach doniesienia o pogarszającej się sytuacji pogodowej w Himalajach. Wkrótce Bernard przekazuje jej złe wieści o Arturze (Jacek Rozenek). Łukasz (Michał Rolnicki) chce zapomnieć o sprawie Berga (Cezary Żak), ale Alicja wciąż prowadzi dziennikarskie śledztwo. Umińska informuje kolegę, że do Warszawy przyleciała właśnie była żona gangstera i matka Madejskiego (Przemysław Cypryański) - Franciszka Leoni (Joanna Kurowska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: