SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1590 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1590 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1589 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) Eryk (Patryk Cebulski)
Barwy szczęścia odcinek 1589 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) Eryk (Patryk Cebulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1590 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1590 w TVP2 w środę, 1.02.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1590 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1590 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1590 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1590 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1590 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) dowiaduje się od Ernesta (Krystian Kukułka), że w Himalajach zeszła lawina i Artur (Jacek Rozenek) nadal jest w niebezpieczeństwie. Walawska gorączkowo zaczyna organizować akcję ratunkową wspólnie z himalaistą Bernardem. Paweł (Mateusz Rzeźniczak) poznaje Nicolasa (YLan Anoufa), nowego właściciela domu, w którym do niedawna mieszkał z Agatą (Natalia Zambrzycka). Na rozdaniu dyplomów lekarskich Iwona (Izabela Zwierzyńska) spotyka byłego męża Alka, a także dawnego kolegę ojca z pogotowia, doktora Zbyszka Szeląga. Mężczyzna proponuje jej pracę w swojej przychodni. Od imprezy urodzinowej relacje Angeli (Helena Englert) i Kajtka (Jakub Dmochowski) zacieśniają się. Wkrótce Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która na widok pocałunku pary, poczuła ukucie zazdrości, wyznaje Cieślakowi, że nadal go kocha.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: