SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1584 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1584 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1584 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1584 w TVP2 we wtorek, 24.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1584 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1584 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1584 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1584 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1584 - streszczenie, co się wydarzy?

Groźnie wyglądające zdarzenie z udziałem Górki kończy się mandatem dla Jaworskiego. Niestety Stefan (Krzysztof Kiersznowski) nie wyciąga z tego żadnej nauczki i znowu wraca do hazardu. W efekcie przegrywa na automatach coraz większe pieniądze. Darek (Andrzej Niemyt) prowadzi swój pierwszy trening drużyny młodzików, którą ma się zająć na stałe. Ojciec jednego z chłopców zgłasza protest. Nie chce, aby jego syna trenował homoseksualista. Władek (Przemysław Stippa) wciąż boryka się z problemami w pracy. Po tym, jak jego zespół popełnił błąd w badaniach, Brygida (Natalia Klimas) informuje pracowników, że teraz wszyscy są na okresie próbnym. Za miesiąc jedna osoba straci pracę. Tymczasem na tęskniącego za Amelią (Stanisława Celińska) Tomasza (Kazimierz Mazur) czeka niespodzianka. Ukochana wraca z Australii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: