SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1581 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1581 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

18.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) Łukasz (Michał ROlnicki)
Barwy szczęścia Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1581 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1581 w TVP2 w czwartek, 19.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1581 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1581 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1581 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1581 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1581 - streszczenie, co się wydarzy?

Idze (Ada Fijał) za fałszywe oskarżenie, ale Marta stara się przemówić byłemu mężowi do rozsądku. Łukasz (Michał Rolnicki) nie chce uczestniczyć w pogrzebie Liliany (Aleksandra Szwed). Czuje się winny śmierci tancerki i nie umie spojrzeć w oczy pogrążonemu w żałobie Klemensowi (Sebastian Perdek). Umińska jest innego zdania. Ostatecznie więc dziennikarze razem pojawiają się na uroczystości. Marlena (Magdalena Grąziowska) żegna się z Basią (Sławomira Łozińska), Różą (Anna Gornostaj) i Feel Good. Następca kucharki, Radek (Filip Kosior), coraz pewniej czuje się w nowym miejscu pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: