SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1579 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1579 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

"Barwy szczęścia" odcinek 1579 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1579 w TVP2 we wtorek, 17.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1579 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1579 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1579 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1579 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1579 - streszczenie, co się wydarzy?

Angela (Helena Englert) buntuje się i nie chce chodzić do szkoły. Sebastian (Kacper Krupski) ma dość humorów córki, ale nie potrafi do niej dotrzeć. Nastolatka otwiera się dopiero przed Anną (Dorota Kolak), którą o pomoc poprosiła zdesperowana Magda (Honorata Witańska). Łukasz (Michał Rolnicki) naciska na Martę (Katarzyna Zielińska), by podała mu adres Kasi, ale kobieta konsekwentnie odmawia. Sadowski i Umińska zostają wezwani do prokuratury na dodatkowe przesłuchanie. Orientują się, że aresztowany przez policję Berg (Cezary Żak) skierował śledztwo na fałszywy trop. Piotr (Piotr Jankowski) żali się Marcie, że Iga (Ada Fijał) zmusiła ich londyńską nianię do krzywoprzysięstwa. Jej niezgodne z prawdą zeznania potwierdzą, że Walawski molestował dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: