SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1577 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1577 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) Łukasz (Michał ROlnicki)
Barwy szczęścia Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1577 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1577 w TVP2 w piątek, 13.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1577 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1577 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1577 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1577 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1577 - streszczenie, co się wydarzy?

Po śmierci żony Klemens (Sebastian Perdek) wpada w rozpacz. Irek (Otar Saralidze) prosi go, by odwiedził Otylkę, która bardzo tęskni za mamą. Redyk w przypływie szczerości wyznaje Natalii (Maria Dejmek), że na długo zanim Liliana (Aleksandra Szwed) wplątała się w niebezpieczną intrygę, planował wyjazd do Portugalii. Prawdopodobnie więc córeczka tancerki straci też ojca. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) i Marta (Katarzyna Zielińska) radzą Kasi (Katarzyna Glinka), by w tajemnicy przed Łukaszem (Michał Rolnicki) wyjechała razem z synem z Warszawy i przeczekała niebezpieczeństwo. Witek (Witold Sosulski) zwierza się babci. Okazuje się, że chłopiec widzi w Sylwii (Olga Bończyk) rywalkę, sądzi, że kobieta zabierze mu ojca. Krystyna (Hanna Bieluszko) postanawia sama ocenić potencjalne zagrożenie i chce osobiście spotkać się z synem i jego partnerką. Zaprasza obydwoje na kolację.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: