SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1571 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1571 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.01.2017, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1569 Alicja Umińska (Monika Dryl) Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odcinek 1569 Alicja Umińska (Monika Dryl) Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1571 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1571 w TVP2 w środę, 4.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1571 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1571 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1571 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1571 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1571 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) wyznaje Zofii (Monika Kwiatkowska), że Rafał to podstawiony przez Ernesta (Krystian Kukułka) aktor. Kobieta jest zdruzgotana bolesną prawdą o narzeczonym. Syn Chowańskiego stara się nakłonić Walawską, by wróciła do pracy w radiu. Na kolejnym spotkaniu Madejski (Przemysław Cypryański) proponuje Kasi (Katarzyna Glinka) zarządzanie swoim klubem. Z kolei Umińska przedstawia Łukaszowi (Michał Rolnicki) sprawę szantażowanej przez biznesmena Liliany (Aleksandra Szwed). Przy okazji zdradza szokujące informacje o powiązaniach Madejskiego z Bergiem (Cezary Żak). Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) przyjeżdżają do Grzelaków z zaproszeniem na ślub. Zenek (Jan Pęczek) wspomina bratankowi, że Tolek (Marek Siudym) zamieszkał u Grażyny (Ewa Konstancja Bułhak). Aldona po minie narzeczonego domyśla się, że wiadomość bardzo go zasmuciła i wciąż kocha byłą narzeczoną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: